Участь у обласній тематичній відкритій виставці ефективного педагогічного досвіду «Освіта Харківщини ХХІ століття»

8 лист. 2018
7-8 листопада ліцей брав часть у в обласній тематичній відкритій виставці ефективного педагогічного досвіду «Освіта Харківщини ХХІ століття», яка проводилась у КВНЗ ХАНО за темою «Нова українська школа: формування культури здоров’я в рамках сталого розвитку».

Матеріали надані для виставки розкривають зміст роботи ліцею за темою «Інтеграція  здоров’язбережувальних технологій в освітній процес  ліцею в умовах  Нової української школи ». Були представлені друковані роботи учителя основ здоров'я Жадан О.М. у фахових журналах " Основи здоров'я", "Педагогічна майстерня", авторські розробки дидактичного матеріалу з даної теми для різних предметів та вікових категорій, добірка розробок уроків з різних предметів, збірка диктантів. Окремо була представлена виховна робота, військово-патріотичне виховання.  У підготовці до виставки взяли участь  педагоги, батьки, учні. За результатами ліцей був відзначений Дипломом ІІ ступеня.