Методичний супровід освітнього процесу

Проблема, над якою працює колектив ліцею: “ Створення інноваційного освітнього простору як шлях до підвищення якості освіти в умовах розбудови Нової української школи».
Методична тема: "Системний підхід у формуванні та розвитку професійної компетентності педагогічних працівників ліцею у  контексті створення інноваційного освітнього простору Нової української школи"

Пріоритетом роботи ліцею  є вивчення, активне впровадження в практику  інновацій: педагогічних технологій, діджиталізації, цифровізації,  що робить ліцей конкурентноспроможним на ринку освітніх послугПріоритетом роботи ліцею в нових умовах є вивчення, активне впровадження в практику  інновацій: педагогічних технологій, діджиталізації, цифровізації,  що робить ліцей конкурентноспроможним на ринку освітніх послуг.

Методичні заходи на 2023/2024 н.р.