Прощай,Букварику!

21 трав. 2019
У 1-класі нашого ліцею пройшло свято «Прощавай, Букварику!» Свято Букваря – одне з найзворушливіших свят кожного першокласника. Це не лише прощання з першим підручником, який вони вже встигли полюбити, це демонстрація перших досягнень, сміливих кроків та творчих здобутків найменших школярів.З нагоди радісного свята в житті першокласників зібралися гості – вчителі, учні, батьки. Перед присутніми розгорнулося святкове дійство. Казкова атмосфера, жарти, веселі пісні, цікаві загадки та захопливі танці не залишили байдужими нікого. Бажаємо першокласникам щасливих шкільних днів і надалі.

У 1-класі нашого ліцею пройшло свято «Прощавай, Букварику!»