Свято Останнього дзвоника

24 трав. 2019
Промайнув іще один навчальний рік. Настала хвилююча мить свята Останнього дзвоника. І для учнів, і для вчителів це чудова ліцейна традиція, тепле родинне свято, яке не можна нічим замінити. По - сімейному теплим, традиційно яскравим і барвистим, а ще й виразно патріотичним - більшість учнів та учителів того дня одягнули вишиванки – видалося воно цьогоріч.

Промайнув іще один навчальний рік. Настала хвилююча мить свята Останнього дзвоника. І для учнів, і для вчителів це чудова ліцейна  традиція, тепле родинне свято, яке не можна нічим замінити. По - сімейному теплим,  традиційно яскравим і барвистим, а ще й виразно патріотичним - більшість учнів та учителів того дня одягнули вишиванки – видалося  воно цьогоріч.