Свято відкриття пришкільного дитячого табору " Сонечко " з денним перебуванням.

27 трав. 2019
Почав працювати літній пришкільний дитячий табір відпочинку з денним перебуванням «Сонечко». На святі відкриття були присутні всі діти, які будуть оздоровлюватися у пришкільному дитячому таборі відпочинку з денним перебуванням. Після того, як прозвучав гімн табору – пісенька «Літо золоте», загони привітали один одного.І почалося свято! Веселі пісеньки, у виконанні учнів ліцею, танцювальні номери різних жанрів, вірші, загадки, ігри, святкова дискотека – ось перші кроки веселого та цікавого життя у пришкільному таборі. І це – тільки початок!