День бантиків

7 черв. 2019
7 червня у пришкільному таборі «Сонечко » пройшов День бантиків. Проведення тематичного дня створило атмосферу творчості, грайливості, гарного настрою. Дітям було цікаво дізнатися історію виникнення бантика, як атрибута одягу, зачіски та гардеробу. З давніх -давен люди для того, щоб з’єднати різні деталі одягу використовували шнурки, стрічки. І таким чином виник бантик, який можна легко зав’язувати і швидко розв’язувати. Зараз ці зав’язки потрібні не лише заради зручності, вони починають виконувати роль прикраси. Бант був аксесуаром не лише жінки, а й чоловіка.