Урочисте закриття зміни в таборі " Сонечко"

13 черв. 2019
Сьогодні, 13 червня, пройшло закриття зміни в таборі «Сонечко» . Життя у таборі було цікавим і змістовним. Кожен день розпочинався з ранкової зарядки та лінійки. У таборі було проведено багато цікавих змагань, бесід та конкурсів, а також діти мали змогу спілкуватися англійською мовою в казках, квестах та іграх. В цей день було організовано святковий концерт, в якому взяли участь всі загони з цікавими, захоплюючими виступами. Кожен з дітей напам’ять отримав сувенір.

Сьогодні, 13 червня,  пройшло закриття  зміни в таборі  «Сонечко» . Життя у таборі було цікавим і змістовним. Кожен день розпочинався з ранкової зарядки та лінійки. У таборі було проведено багато цікавих змагань, бесід та конкурсів, а також діти мали змогу спілкуватися  англійською мовою в казках, квестах та іграх. В цей день було організовано святковий концерт, в якому взяли участь всі загони  з цікавими, захоплюючими виступами. Кожен з дітей напамять отримав сувенір.