" Подорож країнами світу "

12 черв. 2019
Учасники табору здійснили уявну подорож планетою та ознайомились зі звичаями та традиціями різних країн. Інтелектуали проявили велику активність у вікторині «Як добре ви знаєте європейські країни». А також проведено квест «Чи знаєш ти країни світу ?». Діти продемонстрували добрі знання з англійської мови та історію різних країн світу. Переможців відзначено призами. Заочна мандрівка країнами світу закінчилась переглядом фрагментів фільмів про англомовні країни.

Учасники табору здійснили уявну подорож планетою та ознайомились зі звичаями та традиціями різних  країн. Інтелектуали проявили велику активність у вікторині «Як добре ви знаєте європейські країни». А також проведено квест «Чи знаєш ти країни світу ?». Діти продемонстрували добрі знання з англійської мови та історію різних країн світу. Переможців відзначено призами. Заочна мандрівка країнами світу закінчилась переглядом фрагментів фільмів про англомовні країни.