9 вер. 2019
Учні впродовж тижня змагалися у спритності та витривалості. Розпочалися заходи із урочистої лінійки, на якій було оголошено план проведення заходів, піднято олімпійський прапор, учні 10 класу розповіли про виникнення, розвиток та символіку Олімпійських Ігор. Учні старших класів змагалися на звання найкращої команди волейболістів. Перед змаганнями було проведено вікторину про виникнення та правила гри. Проводився турнір з шахів між учнями середніх класів.Старшокласники випробовували свої сили в «Козацьких забавах» у конкурсах «Через купини та пеньки», «Хто швидше», «Перетягування канату», «Переправа», проведені вікторини для капітанів та вболівальників.Організовано виставку малюнків «Спорт в житті людини» на якій були представлені роботи учнів 2-9 класів.

Учні впродовж тижня змагалися у спритності та витривалості. Розпочалися заходи із урочистої лінійки, на якій було оголошено план проведення заходів, піднято олімпійський прапор, учні 10 класу розповіли про виникнення, розвиток та  символіку Олімпійських Ігор.  Учні старших класів змагалися на звання найкращої команди волейболістів.  Перед змаганнями було проведено вікторину про виникнення та правила гри. Проводився турнір  з шахів між учнями середніх класів.Старшокласники випробовували свої сили в «Козацьких забавах» у конкурсах «Через купини та пеньки»,  «Хто швидше», «Перетягування канату»,  «Переправа», проведені вікторини для капітанів та вболівальників.Організовано виставку малюнків  «Спорт в житті людини» на якій були представлені роботи учнів 2-9 класів.