" День Миру -2019"

21 вер. 2019
Загальновідомим символом миру є голуб. Саме зображення цього птаха використав Пабло Пікассо для емблеми Всесвітнього конгресу прибічників миру.. Діти власноруч виготовили паперових голубів як символ миру та духовного розвитку нації. До кожного паперового голуба учні прикріпили свої листи, в яких звертаються до учасників АТО, дякують їм за мужність, бажають здоров’я, висловлюють прохання зберегти мир і спокій в Україні, бо хочуть радіти сонцю, квітам, зростати здоровими і щасливими.

Загальновідомим символом миру є голуб. Саме зображення цього птаха використав Пабло Пікассо для емблеми Всесвітнього конгресу прибічників миру.. Діти власноруч виготовили  паперових голубів як символ миру та духовного розвитку нації. До кожного паперового голуба учні прикріпили свої  листи, в яких  звертаються до учасників  АТО, дякують їм за мужність, бажають здоров’я, висловлюють прохання зберегти мир і спокій в Україні, бо хочуть радіти сонцю, квітам, зростати здоровими і щасливими.