21 лист. 2019
Для учнів 7-9 класів організувала зустріч за «круглим столом» з учасником АТО, випускниками ліцею. Учасники зустрічі мали змогу переглянути документальний фільм «Небесна сотня. Зима, що нас змінила», через презентацію ознайомитися з хронологією подій народного руху за незалежність та свободу, послухати розповіді учасника бойових дій та задати питання, які їх цікавили.

Для учнів 7-9 класів організувала зустріч за «круглим столом» з учасником АТО, випускниками ліцею.  Учасники зустрічі мали змогу переглянути документальний фільм «Небесна сотня. Зима, що нас змінила», через презентацію ознайомитися з хронологією подій народного руху за незалежність та свободу, послухати розповіді учасника бойових дій та задати питання, які їх цікавили.