Військово-патріотичний конкурс " Козацькі забави- 2019"

6 груд. 2019
В ліцеї пройшов захід «Козацькі забави-2019». Цікаво й радісно було спостерігати, як хлопці показували не тільки фізичну витривалість, а і знання козацьких традицій. Вони щиро раділи тому, що беруть участь у такому чудовому заході. Діти із таким захопленням, гордістю відчували себе українськими козаками, що можна тільки радіти свідомості підростаючого покоління.

В  ліцеї пройшов захід «Козацькі забави-2019». Цікаво й радісно було спостерігати, як хлопці показували не тільки фізичну витривалість, а і знання козацьких традицій. Вони щиро раділи тому, що беруть участь у такому чудовому заході. Діти із таким захопленням, гордістю відчували себе українськими козаками, що можна тільки радіти свідомості підростаючого покоління.