Свято першого дзвоника-2020

1 вер. 2020
Сьогодні дружна ліцейна родина прийняла наймолодших школярів - першокласників .Для них відбувається все вперше :клас, перша вчителька,перший підручник. А для 11 класу цей навчальний рік буде останнім.Замість традиційних лінійок - цікаві зустрічі на подвір'ї ліцею та в приміщенні ліцею.Наша ліцейна родина бажає всім успіхів у навчанні .

Сьогодні дружна ліцейна родина прийняла наймолодших школярів - першокласників .Для них відбувається все вперше :клас, перша вчителька,перший підручник. А для 11 класу цей навчальний рік буде останнім.Замість традиційних лінійок - цікаві зустрічі на подвір'ї ліцею  та в приміщенні ліцею.Наша  ліцейна родина бажає всім успіхів у навчанні .