14 вер. 2020
З 14 по 18 вересня 2020 року проходив «Олімпійський тиждень» в рамках Всеукраїнських заходів, присвячених Дню фізичної культури та спорту.В рамках Олімпійського тижня в школі вчителями фізичної культури буде проведено змагання по футболу, волейболу, піонерболу та для 1-4 класів «Веселі старти». До проведення заходів долучилися і класні керівники, які провели виховні години на тему «Історія олімпійських ігор».Організовано виставку малюнків на спортивну тематику на якій були представлені роботи учнів 2-4-х класів.

З 14 по 18 вересня 2020 року проходив «Олімпійський тиждень» в рамках Всеукраїнських заходів, присвячених Дню фізичної культури та спорту.В рамках Олімпійського тижня в школі вчителями фізичної культури буде проведено змагання по футболу, волейболу, піонерболу та для 1-4 класів «Веселі старти». До проведення заходів долучилися і класні керівники, які провели виховні години  на тему «Історія олімпійських ігор».Організовано виставку малюнків  на спортивну тематику на якій були представлені роботи учнів 2-4-х класів.