Свято Миколая.

18 груд. 2020
Свято Миколая – це одне з найочікуваніших свят для дітей і дорослих. Всі діти писали листи до Святого Миколая і намагалися бути чемними та слухняними. Учні з нетерпінням очікували приходу Святого Миколая. І ось він завітав до учнів ліцею на свято «Святий Миколай, ти до нас завітай». Окрім Святого Миколая до дітей прийшли в гості казкові персонажі: сніжинки, льодовики, зима, лісові мешканці.

Свято Миколая – це  одне з найочікуваніших свят для дітей і дорослих. Всі діти писали листи до Святого Миколая і намагалися бути чемними та слухняними.  Учні з нетерпінням очікували приходу Святого Миколая.І ось він завітав до учнів ліцею на свято «Святий Миколай, ти до нас завітай». Окрім Святого Миколая до дітей прийшли в гості казкові персонажі: сніжинки, льодовики, зима, лісові мешканці.