5 груд. 2016

Участь у конкурсі "Учитель року-2017"

5 грудня учитель початкових класів Павленко Н.М. взяла участь у І етапі конкурсу "Учитель року-2017"
30 вер. 2016

Вітання від учнів 11 класу до Дня працівників освіти

29 вер. 2016

Посвята в ліцеїсти учнів 10 класу

15 вер. 2016

Посвята у першокласники

«Щасливі ми, що народилися і живемо на такій чудовій, багатій , мальовничій землі, у нашій славній Україні. Ніякі красоти, навіть екзотичні куточки природи нашої планети, не можуть зрівнятися з красою нашого рідного краю». Такими чарівними і теплими словами минулого тижня розпочалася за доброю традицією ліцею посвята у першокласники учнів 1 класу. Це родинне свято, адже батьки, учні, учителі – головні дійові особи. Велика честь для дітвори дати клятву старанно вчитись у присутності поважних гостей, спонсорів, старших та менших товаришів. Яке ж свято обходиться без подарунків?.. Великим сюрпризом для малечі те, що на свято завітали депутат Харківської обласної ради Гацько А.Ф. з солодощами та іменними дипломами для дітвори. Але на цьому сюрпризи не закінчились. Іменними подарунками та іграшками малечу привітав депутат Зміївської районної ради Кухлєєв О.В., а також голова сільської ради Стадник Р.В. Родзинкою ж свята стало те, що на святі усіх присутніх привітав, дав Боже благословення настоятель Свято-Миколаївського храму отець Арсеній, а також побажав мирного неба та теплого, яскравого сонечка над головою.
8 вер. 2016

З 5 по 9 вересня у ліцеї пройшов Олімпійський тиждень.