Наші досягнення

Жадан Олена Миколаївна - переможець Всеукраїнського конкурсу "Учитель року 2023" в номінації "Основи здоров'я"
29 вересня 2023 року Жадан Олені Миколаївні присвоєно почесне звання " Заслужений учитель України"
20-22 жовтня 2021 року ліцей  брав участь у ХІІІ Міжнародній виставці "Інноватика в сучасній освіті - 2021", де отримав Диплом та Золоту медаль за наданий досвід    " Інноваційний освітній простір ліцею як шлях до підвищення якості освіти в умовах розбудови Нової української школи"

Дипломанти фестивалю добрих практик "Майстри педагогічної справи презентують" у 2023 році

Єпік Наталія Вікторівна - Диплом І супеня ( номінація "Початкові класи")

Рябуха Микола Семенович - Диплом ІІІ ступеня (номінація "Історія")

Коробка Валентина Миколаївна - Диплом ІІІ ступеня ( номінація "Українська мова та література"

Дипломанти фестивалю добрих практик "Майстри педагогічної справи презентують" у 2022 році
Довбій Наталія Миколаївна - Диплом ІІІ ступеня ( Номінація " Українська мова та література")
Дипломанти фестивалю добрих практик "Майстри педагогічної справи презентують" у 2021 році:
Жадан О.М. - Диплом І ступеня (номінація "Практична психологія") та Диплом ІІІ ступеня ( номінація "Виховна робота")
Коробка В.М. - Диплом ІІІ ступеня (номінація "Зарубіжна література")
Бутенко Т.В. - Диплом ІІІ ступеня (номінація "Математика")
Дипломанти фестивалю добрих практик "Майстри педагогічної справи презентують" у 2019 році:'
Жадан О.М. - Диплом І ступеня (номінація "Основи здоров'я")
Коробка В.М. - Диплом ІІ ступеня (номінація "Управління закладом освіти")
Кухлєєва К.В. - Диплом ІІІ ступеня (номінація "Хімія")
Бутенко Т.В. _ Диплом ІІІ ступеня (номінація "Математика")

2019 рік - ПРЕДСТАВЛЕННЯ ДОСВІДУ РОБОТИ ЛІЦЕЮ НА ТЕМУ "«ІНТЕГРАЦІЯ  ЗДОРОВ’ЯЗБЕРЕЖУВАЛЬНИХ ТЕХНОЛОГІЙ В ОСВІТНІЙ ПРОЦЕС  ЛІЦЕЮ В УМОВАХ  НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ » НА 52-Й ОБЛАСНІЙ ВІДКРИТІЙ ВИСТАВЦІ ЕФЕКТИВНОГО ПЕДАГОГІЧНОГО ДОСВІДУ "ОСВІТА ХАРКІВЩИНИ ХХІ СТ", ДИПЛОМ ІІ СТУПЕНЯ.

Педагоги ліцею активні учасники фестивалю  педагогічної майстерності "Майстри педагогічної справи презентують":

У 2021 році отримали:

Жадан О.М.  - Диплом І ступеня у номінації "Практична психологія та соціальна робота";

Жадан О.М.  - Диплом ІІІ ступеня у номінації "Виховна робота";

Коробка В.М. - Диплом ІІІ ступеня у номінації  "Зарубіжна література";

Бутенко Т.В. - Диплом ІІІ ступеня у номінації " Математика".

Участь у конкурсі "Учитель року":

"Учитель року- 2021" - Бутенко Т.В., учитель математики - переможець І етапу конкурсу та учасник ІІ етапу.

"Учитель року - 2020" - Зайцева Н.В., учитель початкових класів - учасник І етапу.

Щорічно учні ліцею приймають участь у ІІ етапі олімпіад з базових дисциплін та  виборюють призові місця.

У 2020/2021 н.р. у ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін стали:

І місце - Голуб Боглан (8 клас) математика;

ІІ місце - Єпік Максим ( 9 клас) трудове навчання ( технічна праця).

У 2019-2020 н.р. у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад переможцями стали:

І місце - Слюсарєв Владислав (9клас) - трудове навчання ( технічна праця);

Мельник Ілля (11 клас) - російська мова;

ІІ місце - Коряк Юлія (10клас) -російська мова;

Павленко Діана (10 клас) -історія;

Савченко Василь (10 клас) - географія;

Мельник Ілля (11 клас) - географія

ІІІ місце - Коршунова Ксенія (9клас) - трудове навчання (обслуговуюча праця);

Наконечний Олександр (11клас) - українська мова та література;

Шаповал Дарія (10 клас)-українська мова та література;

Москаленко Ліля (9клас) - українська мова та література;

Єпік Максим (8 клас) - математика.

У ІІ ( обласному) етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН - ІІ місце Мельник Ілля ( 11 клас)

Переможців підготували: Павленко В.М., Половинка М.В., Хряк Т.І., Довбій Н.М., Рябуха М.С., Дараган К.В.,

Влащенко Н.В., Мороз Л.В. Кочко Т.А.

У 2018-2019 н.р. у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад  стали переможцями:

І місце - Москаленко Ліля ( 8 клас) - українська мова та література

ІІ місце - Мельник Діана (7 клас) - українська мова та література;

Наконечний Олександр ( 10 клас ) - українська мова та література

Мельник Ілля(10клас) - географія, російська мова;

ІІІ місце -Норець Інна (7 клас)-українська мова та література;

Москаленко Ліля (8 клас) - біологія.

У 2017-2018 н.р. у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіадах з базових дисциплін стали переможцями:

І місце - Новак Володимир (9 клас) - трудове навчання ( технічна праця);

І місце - Савченко Василь ( 8 клас) - хімія;

І місце - Шаповал Дарія (8 клас) - українська мова та література.

У ІІ ( обласному) етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН - І місце Мельник Ілля ( 9 клас)

/span