Наші свята та будні

Міжнародний день молоді

МІСЯЧНИК ШКІЛЬНИК БІБЛІОТЕК 2021

БІБЛІОТЕЧНІ УРОКИ ПРОСТО НЕБА.

Бібліотечний урок "Періодичні видання для молодших школярів"

Літературний марафон

ПЛАН ПРОВЕДЕННЯ МІСЯЧНИКА ШКІЛЬНИХ БІБЛІОТЕК

Виховний захід "Колобок за  здоровий спосіб життя"

(матеріали Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек "Шкільна бібліотека за здоровий спосіб життя")

Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек «Виховуємо громадянина – патріота України»

ПЛАН ПРОВЕДЕННЯ  Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек «Виховуємо громадянина – патріота України»

ПОСВЯТА в ЧИТАЧІ учнів 2 класу

Розпочався  у ліцеї Всеукраїнський місячник "Шкільна бібліотека - стратегічний партнер освіти" з посвяти учнів 2 класу у читачів бібліотеки. На святі, яке проходило у формі подорожі до Королівства книг діти ознайомилися з бібліотекою,  книгами, журналами, правилами користування книгою, бібліотекою, читальним залом та отримали у подарунок від казкових героїв Пам’ятку читача.

ПРАКТИЧНЕ ЗАНЯТТЯ "Знайомство з довідковою літературою"

Для учнів 5 класу старші товариші, члени бібліотечного активу, провели знайомство з різноманітними словниками, довідковою літературою, енциклопедіями. Ознайомили з правилами користування даними книгами. Взагалі такий захід відкриває перед бібліотекарем ліцею  широке поле діяльності:це i забезпечення навчального процесу як підручниками, так i додатковою літературою, i сприяння розвитку рідної мови, i збагачення юних читачів знаннями історії рідного краю, його екології, економіки;це і розвиток в учнів культури читання, i прищеплення  їм навичок самостійної роботи з книгою, i виховання бережливого ставлення до неї;це i допомога вчителеві  у підвищенні його методичної педагогічної майстерності.

ЛІТЕРАТУРНІ ЧИТАННЯ "ОСІННЯ  КАВ*ЯРНЯ"

Пройшов захід для учнів 9 - 11 класів Літературні читання про осінь класиків світової літератури у формі кав*ярні. Учні декламували не тільки улюблені вірші відомих класиків, а й презентували свої власні поезії про осінь, про кохання, про життя.