10 бер. 2020

Нехай живе Тарасова мова і оселяється в серцях....

10 березня у селі Шелудьківка біля пам'ятника Тарасу Шевченку пройшов захід з нагоди 206-ї річниці від народження Кобзаря та 159-ї річниці з дня його смерті. До підніжжя видатного поета, художника, письменника, борця за незалежність поклали квіти учні та вчителі ліцею.
21 лют. 2020

Міжнародний день рідної мови.

Головним напрямом відзначення цього свята є привернення уваги світової громадськості до збереження і розвитку лінгвістичного розмаїття, а також зміцнення ролі рідної мови як важливого чинника культурної самобутності. Україна забезпечує необхідні умови для утвердження державності української мови, вільного розвитку всіх національних мов на своїй території, стимулює вивчення мов міжнародного спілкування. З нагоди Міжнародного дня рідної мови у ліцеї було організовано проведення «диктанту єдності» українською мовою «Україна – наша земля, наша Батьківщина», тематичні заходи, а саме: лінійки з нагоди Міжнародного дня рідної мови;виховні години «Люблю тебе, моя рідна мово» виховна година «Щоб мова наша розквітала» урок-концерт з нагоди Міжнародного дня рідної мови
20 лют. 2020

День Героїв Небесної Сотні.

Ніколи не зітруться у пам’яті події зими 2014 року, вони перевернули свідомість багатьох людей, показали, що українці – нація, гідна кращого майбутнього.На честь вшанування Героїв Небесної Сотні 20.02 в нашому ліцеї відбулася виховна година «Урок миру, добра та злагоди». Учні ознайомились з перебігом Революції Гідності та переглянули тематичний документальний фільм.
31 січ. 2020

День відкритих дверей для батьків.

О 13.00-відбулася зустріч батьків з начальником Зміївської поліції Горбуновим Р.О. З метою попередження та профілактики вчинення неповнолітніми злочинів та правопорушень .
31 січ. 2020

День відкритих дверей для батьків

0 12.00 в ліцеї відбулась зустріч з старшим лейтенантом ювенальної поліції – Полівановою О. та спеціалістом Служби у справах дітей - Терешовою А. Учні 8-11 класів ліцею уважно слухали розповідь правоохоронців про особливості кримінальної відповідальності неповнолітніх, види і підстави адміністративної відповідальності малолітніх осіб. Працівники поліції дали змістовні відповіді на запитання, які виникали у учнів під час бесіди. Окрім загальної теорії, під час правової бесіди поліцейські нагадали дітям і основні правила безпечної поведінки, розповіли про конкретні неприємні ситуації, у які можна потрапити через власну необережність, і як їх уникнути.
22 січ. 2020

День Соборності України

Щороку 22-го січня в Україні святкують День Соборності. Історичним підґрунтям цієї дати стало проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося у 1919 році, і було ще одним проявом віковічного прагнення українців до своєї незалежності З метою формування національної свідомості школярів, виховання у них почуття патріотизму та з нагоди відзначення Дня Соборності України в ліцеї організовано та проведено ряд заходів: -виховні години: «Україна – єдина Соборна держава»; -книжкова тематична виставка літератури в ліцеї бібліотеці “Соборна Україна: від ідеї до життя”; -конкурс малюнків «Україна – єдина соборна держава»; - учні та вчителі об’єдналися в живий «Ланцюг єдності»; -загальноліцейний захід під гаслом «Україна – разом і назавжди»
13 січ. 2020

Щедрий вечір або свято Меланки.

Дружня родина ліцею вітає зі святом Маланки, Щедрим вечором та Старим Новим роком та бажає міцного здоров’я, натхнення, терпіння, миру, успіхів та всього найкращого!
26 груд. 2019

Відпрацювання безпечної евакуації

Основною метою тренування є вдосконалення підготовки учнівського та педагогічного колективу ліцею до дій за умов виникнення пожежі та інших надзвичайних ситуацій, придбання стійких навичок, необхідні прийняття швидких і чітких рішень.
24 груд. 2019

Загальноліцейні і новорічні заходи

Новий рік – одне з найулюбленіших зимових свят для дітей. Дід Мороз, Снігуронька, Лісова фея, Кощій, Чорт, Сніжинки, танцювальні ансамблі…ось кого можна було побачити у святково прикрашеній залі під час заходу. Учні середньої та старшої школи створили справжнє новорічне диво для молодших школярів, змогли створити святкову атмосферу тепла, затишку, радості, приємного очікування Нового року. Кожен артист, виступаючи, дарував молодшим школярам частинку своєї душі, тепло свого серця.
19 груд. 2019

Свято Миколая

Свято Миколая – це одне з найочікуваніших свят для дітей і дорослих. Всі діти писали листи до Святого Миколая і намагалися бути чемними та слухняними. Учні з нетерпінням очікували приходу Святого Миколая. І ось він завітав до учнів на свято «Святий Миколай, ти до нас завітай». Окрім Святого Миколая до дітей прийшли в гості казкові персонажі: сніжинки, льодовики, зима, лісові мешканці.