8 квіт. 2019

"Всеукраїнський тиждень громадського здоров'я"

З метою привернути увагу до здорового способу життя, правильного харчування, колективної відповідальності за здоров’я всього населення України, ми приєдналися до Всеукраїнського тижня громадського здоров’я. Відповідно до плану заходів у ліцеї відбулись тематичні активності, а саме: 8 квітня до Всесвітнього дня здоров’я пройшла спортивна лінійка з флеш мобом «Набий м’яча» та спортивні змагання з грою «Стяг» ; 9 квітня серед учнів 9 класів пройшов квест «Здорове харчування»; 10 квітня - шкільна бібліотека організувала огляд літератури «Шкільна бібліотека – за здоровий спосіб життя!» та перегляд мультфільму «Охоронці здоров’я»; 11 квітня – учні та вчителі взяли участь у загальношкільній фізкультхвилинці. Класні керівники впродовж тижня провели виховні години «Здоровим бути модно!», де вручили пам’ятки.
5 квіт. 2019

Місячник " За чисте довкілля"

В рамках проведення екологічного місячника " За чисте довкілля" для учнів 1-11 класів проводиться багато цікавих заходів, спрямованих на формування екологічної свідомості, екологічної безпеки та сталого розвитку.
3 квіт. 2019

Валеологічна акція " Здоров'я молоді - здоров'я нації "

Ліцей прийняв участь у загальноуніверситетській валеологічній акції "Здоров'я молоді - здоров'я нації "до Всесвітнього дня здоров'я .Колектив був нагороджений подякою.
18 бер. 2019

Влучний стрілець Зміївщини -2019

Команда ліцею зайняла ІІІ місце у конкурсі " Влучний стрілець " серед команд району.Організація заходу була проведена на високому організаційному рівні , а головне з метою національно-патріотичного виховання учнівської молоді ,як майбутніх захисників України.
18 бер. 2019

Тиждень української мови та літератури

З 11.03 по 15.03.2019 року був проведений тиждень української мови та літератури.Метою всіх проведених заходів було: актуалізувати та поширити раніше набуті знання з української мови та літератури; збагатити словниковий запас; розвивати творчі здібності, естетичні смаки, мовлення і мислення учнів; сприяти формуванню високоморальної особистості; виховувати інтерес до народних традицій, повагу та любов до української мови, розуміння її краси.Цьогорічний Тиждень української мови та літератури проходив під гаслом «З Україною в серці».
12 бер. 2019

Творча зустріч з письменницею Петровською Галиною Михайлівною.

Чарівна,магічна,радісна Галина Михайлівна завітала до ліцею ,щоб поспілкуватися з учнями і педагогічним колективом.На гостю чекала екскурсія до краєзнавчого музею ,знайомство й коротка часова зустріч ,під час якої учні намагалися якнайбільше дізнатися про видатню людину Зміївщини і її творчість.
11 бер. 2019

Вшанування пам'яті національного генія,народного поета України Тараса Григоровича Шевченка

Щороку на початку березня в Шелудьківському ліцеї відбувається низка заходів, яку традиційно називають Шевченківським тижнем.Учителі готують і проводять тематичні уроки, бесіди, літературні години,інформаційні хвилинки «Незабутній Шевченко»,літературні читання «Вінок Кобзареві!», вечори вшанування пам’яті тощо, присвячені творчості Тараса Григоровича Шевченка. Кращому сприйняттю особистості митця сприяють книжкові та художні виставки, експозиції.
1 бер. 2019

Тиждень математики, фізики і інформатики.

Упродовж усього тижня були проведені різноманітні інтелектуальні ігри, конкурси, виставки, вікторини, задачі , математичний аукціон-розпродаж речей-геометричних фігур, математичний КВК. Закінчився тиждень математики ,фізики і інформатики нагородженням найактивніших учасників .
28 лют. 2019

Заходи вшанування пам'яті Леоніда Костянтиновича Каденюка.

З метою зміцнення національно-патріотичного виховання учнів ліцею й популяризації досягнень у розвитку авіації і освоєння космосу було проведення уроки, виховні години, круглі столи, семінари, присвячені життю та діяльності першого космонавта України, Героя України Леоніда Каденюка.
21 лют. 2019

Міжнародний день рідної мови.

Бережімо наш скарб - рідну мову! Під таким гаслом з 18 по 22 лютого 2019 року в ліцеї проведено тиждень до Міжнародного дня рідної мови, який відзначається щороку 21 лютого. Протягом тижня проводилися тематичні уроки, виховні години та різні заходи, на яких учні поглиблювали свої знання про мову, її розвиток, місце серед інших мов світу, а також знайомилися зі шляхами підвищення культури мовлення, з мовними обов’язками громадян, з державними документами, що стосуються української мови.