9 груд. 2019

Всеукраїнський тиждень права

Відповідно до плану заходів щодо проведення Всеукраїнського тижня права у ліцеї було проведено Всеукраїнський урок " Права людини " з нагоди проголошення Загальної декларації прав людини.
6 груд. 2019

Військово-патріотичний конкурс " Козацькі забави- 2019"

В ліцеї пройшов захід «Козацькі забави-2019». Цікаво й радісно було спостерігати, як хлопці показували не тільки фізичну витривалість, а і знання козацьких традицій. Вони щиро раділи тому, що беруть участь у такому чудовому заході. Діти із таким захопленням, гордістю відчували себе українськими козаками, що можна тільки радіти свідомості підростаючого покоління.
22 лист. 2019

День пам'яті жертв Голодомору 1932-1933 років

Напередодні Всеукраїнської акції «Запали свічку пам’яті померлим від голоду», приуроченій 87-й річниці Голодомору 1932-1933 років в Україні, в ліцеї пройшло ряд заходів.Класними керівниками проведені години спілкування, круглі столи «Моторошні дні в історії українського народу». В ліцейній бібліотеці протягом тижня діти переглядали книжкову виставку «Голодний 1933-й», мали змогу переглянути книгу пам’яті жертв голодомору 1932-1933 років по Харківській області та знайти там прізвища своїх родичів, які у ті страшні моторошні дні померли від голодної смерті.Завершився день скорботи виховним заходом «Запалимо свічки»
21 лист. 2019

День Гідності та Свободи

Для учнів 7-9 класів організувала зустріч за «круглим столом» з учасником АТО, випускниками ліцею. Учасники зустрічі мали змогу переглянути документальний фільм «Небесна сотня. Зима, що нас змінила», через презентацію ознайомитися з хронологією подій народного руху за незалежність та свободу, послухати розповіді учасника бойових дій та задати питання, які їх цікавили.
15 лист. 2019

Ярмарка " Українські національні страви"

Осінь багата не тільки врожаями, а й святами. . Ярмарка згуртовує всю ліцейну родину - учнів, учителів і батьківську громадськість. Ліцей у цей день нагадує вулик. Тут пропонують солодощі та страви української національної кухні, фрукти та овочі.
15 жовт. 2019

Урочисте святкування -30 річчя ліцею.

До ліцею прийшли випускники минулих років.Святковий концерт, багато спогадів.
13 жовт. 2019

Футбольна перемога

Команда Шелудьківського ліцею здобула перемогу з футболу в рамках заходів до дня села Шелудьківка.
13 жовт. 2019

Селу Шелудьківка -354 роки.

Учні ліцею приймали активну участь у святковому концерті.
1 жовт. 2019

Конкурс " Дари осені"

Ось і прилетіла щедра осінь до нашого краю. Завітала вона й до ліцею, де влаштувала справжнє свято «Дари осені». Цьогоріч казкові композиції класних колективів вигравали усіма барвами золотої осені й дивували членів журі безмежною фантазією.
21 вер. 2019

" День Миру -2019"

Загальновідомим символом миру є голуб. Саме зображення цього птаха використав Пабло Пікассо для емблеми Всесвітнього конгресу прибічників миру.. Діти власноруч виготовили паперових голубів як символ миру та духовного розвитку нації. До кожного паперового голуба учні прикріпили свої листи, в яких звертаються до учасників АТО, дякують їм за мужність, бажають здоров’я, висловлюють прохання зберегти мир і спокій в Україні, бо хочуть радіти сонцю, квітам, зростати здоровими і щасливими.