20 лют. 2019

"День пам'яті Героїв Небесної Сотні "

Були проведені уроки мужності на знак вшанування відваги, сили духу і стійкості громадян, які віддали своє життя під час Революції Гідності.
18 лют. 2019

" Свято Стрітення"

Відбулася зустріч зими та весни .Вони між собою довго змагалися. Перемогла у змаганні весна. Гостей пригощали печивом -жайворонками.
14 лют. 2019

День Святого Валентина

В ліцеї працювала святкова пошта. Було зібрано багато «валентинок», а потім відправлено їх адресатам.
11 лют. 2019

Лінійка вшанування пам'яті загиблого в АТО земляка Наконечного І.О.

Сьогодні в ліцеї було проведено урочисту лінійку, на якій вшановано пам'ять загиблого односельця Наконечного Ігоря. Слава Україні ! Героям Слава!
1 лют. 2019

Зустріч батьків майбутніх першокласників.

Відбулася перша зустріч батьків майбутніх першокласників.Познайомилися і обговорили плани на майбутнє.
1 лют. 2019

Загальноліцейні батьківські збори.

До затишної актової зали були запрошені всі батьки учнів ліцею.Обговорювались важливі питання,нагороджувалися найактивніші серед батьків.
29 січ. 2019

"Міні-міс Україночка-2019"

Серед учениць 1-4 класів було проведено народознавчий конкурс "Міні-міс Україночка-2019".Перемогу здобула учениця 2 класу.
22 січ. 2019

День Соборності України

У ліцеї було проведено урочисту лінійку присвячену - святкуванню 100-річчя Акту Злуки УНР і ЗУНР.
14 січ. 2019

Початок другого семестру розпочався із святкування Старого Нового року.

Біля святкової ялинки звучали щедрівки і привітання зі святами.
26 груд. 2018

Новорічний ранок " Новорічна казка"

Було проведено новорічний ранок для учнів 1-4 класів.