9 вер. 2019

Олімпійський тиждень

Учні впродовж тижня змагалися у спритності та витривалості. Розпочалися заходи із урочистої лінійки, на якій було оголошено план проведення заходів, піднято олімпійський прапор, учні 10 класу розповіли про виникнення, розвиток та символіку Олімпійських Ігор. Учні старших класів змагалися на звання найкращої команди волейболістів. Перед змаганнями було проведено вікторину про виникнення та правила гри. Проводився турнір з шахів між учнями середніх класів.Старшокласники випробовували свої сили в «Козацьких забавах» у конкурсах «Через купини та пеньки», «Хто швидше», «Перетягування канату», «Переправа», проведені вікторини для капітанів та вболівальників.Організовано виставку малюнків «Спорт в житті людини» на якій були представлені роботи учнів 2-9 класів.
2 вер. 2019

День знань 2019.

В ліцеї пролунав Перший дзвоник. 26 першокласників приєдналося до ліцейної родини. День знань -це не тільки свято учнів , а й їхнїх батьків та вчителів, адже й для них це свято є особливим.
13 черв. 2019

Урочисте закриття зміни в таборі " Сонечко"

Сьогодні, 13 червня, пройшло закриття зміни в таборі «Сонечко» . Життя у таборі було цікавим і змістовним. Кожен день розпочинався з ранкової зарядки та лінійки. У таборі було проведено багато цікавих змагань, бесід та конкурсів, а також діти мали змогу спілкуватися англійською мовою в казках, квестах та іграх. В цей день було організовано святковий концерт, в якому взяли участь всі загони з цікавими, захоплюючими виступами. Кожен з дітей напам’ять отримав сувенір.
12 черв. 2019

" Подорож країнами світу "

Учасники табору здійснили уявну подорож планетою та ознайомились зі звичаями та традиціями різних країн. Інтелектуали проявили велику активність у вікторині «Як добре ви знаєте європейські країни». А також проведено квест «Чи знаєш ти країни світу ?». Діти продемонстрували добрі знання з англійської мови та історію різних країн світу. Переможців відзначено призами. Заочна мандрівка країнами світу закінчилась переглядом фрагментів фільмів про англомовні країни.
10 черв. 2019

Міжнародний математичний конкурс " Кенгуру - 2019"

Пройшло нагородження учасників і переможців конкурсу " Кенгуру- 2019 "
10 черв. 2019

Конкурс малюнку на асфальті " Ми за мир ! Україна Єдина !"

У пришкільному таборі відбувся конкурс малюнку на асфальті " Ми за мир ! Україна єдина !". Учні із задоволенням прийняли в ньому участь.
7 черв. 2019

День бантиків

7 червня у пришкільному таборі «Сонечко » пройшов День бантиків. Проведення тематичного дня створило атмосферу творчості, грайливості, гарного настрою. Дітям було цікаво дізнатися історію виникнення бантика, як атрибута одягу, зачіски та гардеробу. З давніх -давен люди для того, щоб з’єднати різні деталі одягу використовували шнурки, стрічки. І таким чином виник бантик, який можна легко зав’язувати і швидко розв’язувати. Зараз ці зав’язки потрібні не лише заради зручності, вони починають виконувати роль прикраси. Бант був аксесуаром не лише жінки, а й чоловіка.
4 черв. 2019

День спорту

В пришкільному таборі з денним перебуванням відзначили - "День спорту.""
3 черв. 2019

Міжнародний день захисту прав дітей.

Для дітей було проведено свято " Здрастуй , любе літечко!"
1 черв. 2019

Міжнародний день захисту прав дітей.

1 червня учні ліцею взяли участь в урочистих заходах з нагоди Міжнародного дня захисту дітей ,що проходили на стадіоні " Авангард"