14 вер. 2020

Олімпійський тиждень

З 14 по 18 вересня 2020 року проходив «Олімпійський тиждень» в рамках Всеукраїнських заходів, присвячених Дню фізичної культури та спорту.В рамках Олімпійського тижня в школі вчителями фізичної культури буде проведено змагання по футболу, волейболу, піонерболу та для 1-4 класів «Веселі старти». До проведення заходів долучилися і класні керівники, які провели виховні години на тему «Історія олімпійських ігор».Організовано виставку малюнків на спортивну тематику на якій були представлені роботи учнів 2-4-х класів.
1 вер. 2020

Свято першого дзвоника-2020

Сьогодні дружна ліцейна родина прийняла наймолодших школярів - першокласників .Для них відбувається все вперше :клас, перша вчителька,перший підручник. А для 11 класу цей навчальний рік буде останнім.Замість традиційних лінійок - цікаві зустрічі на подвір'ї ліцею та в приміщенні ліцею.Наша ліцейна родина бажає всім успіхів у навчанні .
21 серп. 2020

Музичний гурток «Шукаємо зірок в ліцеї»

17 серп. 2020

Художні замальовки на природі

23 лип. 2020

Спортивна секція з футболу

22 лип. 2020

Випускники ліцею отримали свідоцтва про повну загальну середню освіту

19 випускників ліцею отримали свідоцтва про повну загальну середню освіту. Серед них два золотих медалісти - Наконечний Олександр та Мельник Ілля. Випускників привітали директор, вчителі, голова сільської ради, спонсори. Щасливої дороги, здійснення всіх задумів!
15 лип. 2020

Просто неба. Літературний квест «Галявина казок»

Просто неба. Літературний квест «Галявина казок». Діти мандрували в світі казок.
8 лип. 2020

Просто неба. Урок доброти «Людина починається з добра»

Формування у дітей уявлення про добро , доброту , про хороших, добрих вчинках; розширення знань про роль доброти в житті кожної людини;
1 лип. 2020

Просто неба. Гра-вікторина «Казковий світ»

Добра, мудра, чарiвна казка завжди була у пошанi. Її із задоволенням слухають i дiти, i дорослi.
17 черв. 2020

«Літературний марафон»

Учням було запропоновано трохи позмагатися. У нас сьогодні літературний марафон «У дружбі з книгою». Кожен з учнів має можливість стати найерудованішим читачем нашого марафону