28 січ. 2021

Просвітницький проєкт " Урок звитяги"

Для школярів 5-11 класів були проведені тематичні уроки національно-патріотичного спрямування: «Єднання заради Незалежності», «Соборна мати Україна - одна на всіх, як оберіг», а також вікторина «Як я знаю Україну?».
22 січ. 2021

Конкурс відео привітань до Дня Соборності України

15 січ. 2021

Всеукраїнського відкритого літературно-музичного фестивалю вшанування воїнів «Розстріляна молодість»

14 січ. 2021

Обласне свято " Щедрий вечір"

21 груд. 2020

" Лідер року-2020"

Участь у конкурсі " Лідер року-2020"
20 груд. 2020

Всеукраїнський конкурс " Новорічна композиція"

Учні ліцею прийняли участь в Всеукраїнському конкурсі " Новорічна композиція"
19 груд. 2020

" Військові обереги від святого Миколая"

Учні ліцею прийняли участь у Всеукраїнському фестивалі мистецтв "" Військові оберіги від Святого Миколая"
18 груд. 2020

Свято Миколая.

Свято Миколая – це одне з найочікуваніших свят для дітей і дорослих. Всі діти писали листи до Святого Миколая і намагалися бути чемними та слухняними. Учні з нетерпінням очікували приходу Святого Миколая. І ось він завітав до учнів ліцею на свято «Святий Миколай, ти до нас завітай». Окрім Святого Миколая до дітей прийшли в гості казкові персонажі: сніжинки, льодовики, зима, лісові мешканці.
27 лист. 2020

Голодомор 1932-1933 років.

Класними керівниками проведені години спілкування, круглі столи «Моторошні дні в історії українського народу». В ліцейній бібліотеці протягом тижня діти переглядали книжкову виставку «Голодний 1933-й», мали змогу переглянути книгу пам’яті жертв голодомору 1932-1933 років по Харківській області та знайти там прізвища своїх родичів, які у ті страшні моторошні дні померли від голодної смерті.Завершився день скорботи виховним заходом «Запалимо свічки». Учні 9 класу читали вірші, спогади очевидців тієї страшної трагедії, переглянули відеоролик Українського інституту національної пам’яті «Історія гідності. Голодомори», «Де б ти не був – вшануй померлих від голоду!». А 28 листопада всі учні ліцею рівно о 16-й годині приєдналися до Всеукраїнської акції «Запали свічку пам’яті усім померлим від голоду».
25 лист. 2020

Свято "Осені"

Ось і завітала до ліцею осінь, барвиста осінь, Скільки поетів освідчувались їй у коханні, скільки художників увіковічнили її красу у своїх полотнах. А вона кожного року знов і знов зачаровує нас своєю безмежною щедрістю та неймовірною красою.