31 трав. 2019

День капелюшків у таборі " Сонечко"

Кожен день перебування в таборі "Сонечко" проходить під своїм девізом. 31 травня - День капелюшків. Переможцями стали учні 1 загону.
27 трав. 2019

Свято відкриття пришкільного дитячого табору " Сонечко " з денним перебуванням.

Почав працювати літній пришкільний дитячий табір відпочинку з денним перебуванням «Сонечко». На святі відкриття були присутні всі діти, які будуть оздоровлюватися у пришкільному дитячому таборі відпочинку з денним перебуванням. Після того, як прозвучав гімн табору – пісенька «Літо золоте», загони привітали один одного.І почалося свято! Веселі пісеньки, у виконанні учнів ліцею, танцювальні номери різних жанрів, вірші, загадки, ігри, святкова дискотека – ось перші кроки веселого та цікавого життя у пришкільному таборі. І це – тільки початок!
24 трав. 2019

Свято Останнього дзвоника

Промайнув іще один навчальний рік. Настала хвилююча мить свята Останнього дзвоника. І для учнів, і для вчителів це чудова ліцейна традиція, тепле родинне свято, яке не можна нічим замінити. По - сімейному теплим, традиційно яскравим і барвистим, а ще й виразно патріотичним - більшість учнів та учителів того дня одягнули вишиванки – видалося воно цьогоріч.
23 трав. 2019

Прощання з початковою школою

Ось і відбулося свято для учнів четвертого класу, де школярики попрощалися з першими сходинками дитинства та першою вчителькою, яка впевнено вела їх стежинами шкільної науки, та пообіцяли своїм майбутнім класниму керівнику і надалі бути взірцем у навчанні й вихованні.
21 трав. 2019

Прощай,Букварику!

У 1-класі нашого ліцею пройшло свято «Прощавай, Букварику!» Свято Букваря – одне з найзворушливіших свят кожного першокласника. Це не лише прощання з першим підручником, який вони вже встигли полюбити, це демонстрація перших досягнень, сміливих кроків та творчих здобутків найменших школярів.З нагоди радісного свята в житті першокласників зібралися гості – вчителі, учні, батьки. Перед присутніми розгорнулося святкове дійство. Казкова атмосфера, жарти, веселі пісні, цікаві загадки та захопливі танці не залишили байдужими нікого. Бажаємо першокласникам щасливих шкільних днів і надалі.
16 трав. 2019

Всеукраїнський День вишиванки

Учні та вчителі ліцею відзначили День вишиванки – свято національної єдності, покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння національного вишитого одягу та об’єднати українців.По класах відбулися години спілкування, на яких учні та вчителі розповідали про історію української вишивки, про значення кольорів та символів, про те, що кожному регіону України притаманна своя вишивка.
11 трав. 2019

Всесвітній день мігруючих птахів

У ліцеї протягом 06.05-11.05.2019 р. проведено заходи до Всесвітнього дня мігруючих птахів: години спілкування щодо охорони та збереження рідкісних мігруючих птахів «Птахи, що живуть навколо нас», «Птахів зустрічаємо – землю зберігаємо», «Пісня ластівки», «Птахи прилетіли – на крилах весну принесли», презентації «Пташине різноманіття мігруючих птахів»; виставка малюнків «Птахи рідного краю», виставка фотографій «Перелітні птахи нашої місцевості»; акція «Пташиний будиночок».
9 трав. 2019

День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

9 травня 2019 року в місті Змієві учні ліцею прийняли участь у виступі під назвою " Хай мир панує на Вкраїні ,вона для нас одна -єдина "присвячений 74-річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
8 трав. 2019

День пам'яті та примирення

З нагоди Дня пам'яті та примирення учні ліцею взяли участь у мітингу біля братьської могили і вшанували пам'ять воїнів , що полягли в роки Другої світової війни.
19 квіт. 2019

Учнівський проект " Нехай росте ялиночка ""

На початку квітня учні ліцею висадили 4,8 га садженців ялинок на території Скрипаївського лісництва.Мета цієї акції-виховати почуття відповідальності за охорону навколишнього середовища і виховувати любов до рідного краю.