21 груд. 2018

Тиждень історії і правознавства

У ліцеї було проведено різні заходи: конкурси, тематичні виставки, гра " Лабіринтами минулого" правовий брей-ринг" Мої права"
20 груд. 2018

Тренінг " Насильство у сім 'ї".

Учні 5-6 класу були запрошені на тренініг " Насильство у сім 'ї". Щоб з 'ясувати чи не виникають у сім 'ях складні ситуації ? Чи потрібна допомога.
17 груд. 2018

Відкриття сучасного лінгафонного кабінету.

Лінгафонний кабінет-запорука успіху у вивченні іноземних мов.
14 груд. 2018

"Козацькі розваги-2018"

Спортивно-розважальне свято для учнів 10-11 класів.
13 груд. 2018

Андріївські вечорниці.

Одна з найцікавіших українських традицій, що крізь віки дійшла до нашого часу.
27 лист. 2018

У ліцеї проводиться контрольне тестування з української мови та літератури

Сьогодні у ліцеї проводиться контрольне тестування з української мови та літератури в межах підготовки до ЗНО-2019
23 лист. 2018

" Жнива скорботи"2018

День пам'яті жертв голодомору 1932-1933 років.Були проведені заходи по вшануванню жерт голодомору.
16 лист. 2018

Конкурс " Хто кращий?"

Було проведено конкурс між дівчатами і хлопцями 10 класу - " Хто кращий ?".
12 лист. 2018

" Тиждень безпеки дорожнього руху"

З метою поліпшення роботи із запобігання дитячому дорожньо-транспортному травматизму, формуванню навичок безпечної поведінки на вулицях і дорогах, удосконалення і узагальнення знань з безпеки дорожнього руху, правил пішоходів, безпечного поводження під час руху до ліцею почав діяти "Тиждень безпеки дорожнього руху".
8 лист. 2018

Участь у обласній тематичній відкритій виставці ефективного педагогічного досвіду «Освіта Харківщини ХХІ століття»

7-8 листопада ліцей брав часть у в обласній тематичній відкритій виставці ефективного педагогічного досвіду «Освіта Харківщини ХХІ століття», яка проводилась у КВНЗ ХАНО за темою «Нова українська школа: формування культури здоров’я в рамках сталого розвитку».