14 жовт. 2020

Відкриття арки « Дзвони пам'яті»

У селі Шелудьківці було відкрито арку « Дзвони пам'яті», яка вшановує не лише героїв України , а й солдат Великої Перемоги.
13 жовт. 2020

Участь учнів ліцею у військово-тактичних змагання допризовної молоді району.

До дня захисника України і українського козацтва на Зміївщині провели військово-тактичні змагання .Юні військові відточували стройовий крок, стріляли по мішенях, надавали першу медичну допомогу, кидали гранати, розбирали і збирали автомат. Команда ліцею посіла ІІ місце. Вітаємо!!!!!
13 жовт. 2020

УВАГА !!!!Осінні канікули з 15жовтня по 01 листопада включно.

УВАГА !!!!Осінні канікули з 15жовтня по 01 листопада включно. Бажаємо гарного відпочинку,міцного здоров 'я нашим учням. І нагадуємо про правила карантинних обмежень з зв'язку з поширенням короновірусної хвороби (COVID-19)/
13 жовт. 2020

"Тільки тим історія належить , хто за неї бореться й живе"

Унікальність нашої історії й нашого народу полягає в тому, що в козацтві виявився творчий і волелюбний дух наших предків.Тож напередодні цього чудового свята , класні керівники провели у своїх колективах до Дня захисника України різноманітні заходи: – Години спілкування: «Наша слава козацька не вмре, не загине!», бесіди: «Ми – нащадки козацької слави», які були спрямовані на виховання в учнів патріотизму, інтересу до вивчення історії свого народу, бажання стати нащадками славних лицарів – українських козаків;
12 жовт. 2020

Обласна акція до Дня захисника України

Учні ліцею прийняли, активну участь в акції " Листівка захиснику України".Виготовили вітальні листівки з побажаннями та словами підтримки воїнам ООС , ветеранам. Вітальні листівки були передані односельяцям учасникам ООС.
5 жовт. 2020

День працівника освіти

Жовтень щедрий на барви осінні. День учителя – свято ж яке! Освітянській великий родині Дітвора шле вітання палке! У перший тиждень жовтня країна урочисто відзначає День працівника освіти. Настрій у цей день завжди особливо піднесений і радісний. Ліцей сяє посмішками вихованців і педагогів.
2 жовт. 2020

Всеукраїнський урок доброти

Учні ліцею долучитись до Всеукраїнського уроку доброти. На уроці вчителі обговорили з учнями важливі питання ставлення до пухнастих, піклування про них та відповідального поводження.
30 вер. 2020

Всесвітній день бібліотеки

Бібліотека завжди була збирачем, хранителем і дослідником творів друку – вічних пам’яток писемності, а бібліотекарі – вірними зберігачами і популяризаторами духовного надбання поколінь. Завдяки шкільній бібліотеці люди мають унікальну можливість познайомитися з історією розвитку освіти та культури рідного краю. Без шкільної бібліотеки неможливо сьогодні уявити навчання і виховання школярів, без неї неможлива освіта і самоосвіта педагогічних працівників, учнів та батьків.
23 вер. 2020

День партизанської слави

Учні відвідали ліцейний краєзнавчий музей, де ознайомилися з експозицією, присвяченою подвигу односельців у роки великої Другої світової війни. У ліцейній бібліотеці було організовано книжкову виставку з історії Другої світової війни 1939-1945 рр.
21 вер. 2020

День миру

Протягом дня був проведений конкурс плакатів «Я за мир в Україні» та акція «Я обираю МИР». Учні на долоньках написали свої побажання та прикріпіли на інформаційний стенд. В цей день організували чимало заходів . . Діти виготовили паперові голуби із прикріпленими листами солдатам, які будуть передані в зону проведення АТО. Символічними голубами вони подякували нашим воїнам за мирне небо над головою, за можливість щодня прокидатися і бачити сонце, а не чути гул гармат.